onze mensen
Bij PPI zetten we ons iedere dag weer in om jou te helpen goed in je vel te zitten. Hoe meer jongeren zich goed voelen, hoe beter de sfeer en prestaties op school, en daarbuiten, zijn. Daar doet team PPI het voor!

Leuk om te weten: ons logo is ontworpen door Max Peters, leerling van grafische opleiding X11.

Dit zijn de medewerkers van team PPI:

Veronique Groen
06 12 70 69 60
v.groen@ppi-jeugdhulp.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Erik Spelbos
06 10 31  28 62
e.spelbos@ppi-jeugdhulp.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Ilir Shehu
06 30 97 72 04
i.shehu@ppi-jeugdhulp.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Els Peters
06 23 39 08 32
e.peters@ppi-jeugdhulp.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag

Sarah Kadiri
06 30 34 64 42
s.kadiri@ppi-jeugdhulp.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag (oneven weken)

Tineke Veldhuizen
06 23 33 14 30
t.veldhuizen@ppi-jeugdhulp.nl 
Werkdagen: maandag (tot 13.00), dinsdag, woensdag, donderdag (tot 14.30)

Contactpersonen per groep:
Voortgezet onderwijs Utrecht stad (locatie Drift): Erik Spelbos, Ilir Shehu en Els Peters
Voortgezet onderwijs Leidsche rijn, Vleuten, de Meern (locatie Leidsche Rijn): Veronique Groen, Ilir Shehu, Tineke Veldhuizen
Basisonderwijs groep 8 Binnenstad/Oost: Tineke Veldhuizen
Basisonderwijs groep 8 Overvecht/Zuilen: Sarah Kadiri
Basisonderwijs groep 8 Hoograven/Lunetten/ Kanaleneiland: Sarah Kadiri
Basisonderwijs groep 8 Leidsche Rijn: Ilir Shehu (Tijdelijk)
Basisonderwijs groep 8 Vleuten: Els Peters (Tijdelijk)

PPI als samenwerkingspartner

PPI werkt regelmatig samen met de volgende instanties in de gemeente Utrecht:

– Utrechtse scholen voor Voortgezet Onderwijs
– OPDC Utrecht
– Gemeente Utrecht afdeling Leerplicht
– Samenwerkingsverband Voortgezet Onderwijs,
– Sterk VO
– Buurtteams Jeugd en Gezin (Lokalis)

heb je een vraag?

bel Veronique

06 12 70 69 60

of stuur een bericht